Gm. Komarów-Osada: Przeżyli z sobą pół wieku. Złote gody małżonków

  • 13.09.2021, 09:00
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Przeżyli z sobą pół wieku. Złote gody małżonków Fot. UG Komarów-Osada
Minęło przeszło pół wieku od momentu, gdy stawali na ślubnym kobiercu. W zeszłym tygodniu małżonkowie z gminy Komarów-Osada zostali za to docenieni. Świętowali złote gody i otrzymali przyznane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystość zorganizowana przez gminę odbyła się 7 września. Bohaterami tego dnia byli państwo: Wiesława i Mieczysław Bochenowie, Krystyna i Władysław Kaperowie, Maria i Henryk Kawalcowie, Krystyna i Jan Krajewscy, Danuta i Stanisław Krosmanowie, Henryka i Tadeusz Kuczmaszewscy, Elżbieta i Pan Ryszard Mazurkowie, a także Halina i  Jan Trześniowscy.

Dekoracji dostojnych jubilatów par dokonali wójt Wiesława Sieńkowska, sekretarz  Stanisław Siek i kierownik USC Anna Siek. Uroczystość uświetnił zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe