Biłgoraj: Emerytowana nauczycielka szefową wydziału oświaty

  • 13.09.2021, 06:00
  • ak
Biłgoraj: Emerytowana nauczycielka szefową wydziału oświaty Fot. Starostwo Powiatowe w Biłgoraju Marta Marchewka-Skurzak
Marta Marchewka-Skurzak, emerytowana nauczycielka z Goraja jest nową szefową wydziału oświaty, kultury, sportu i turystyki Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Wygrała konkurs ogłoszony w połowie sierpnia.

Wyniki konkursu, w którym od kandydatów wymagano m.in. minimum 5 lat stażu pracy, w tym minimum 3 lat w jednostce systemu oświaty ogłoszono pod koniec zeszłego tygodnia. Jak podano w komunikacie, nowa pani kierownik pracowała w oświacie ponad 30 lat, Marta Marchewka-Skurzak ukończyła Policealną Szkołę Wychowania Przedszkolnego oraz Wyższe Studia Magisterskie i Studia Podyplomowe o kierunku polonistycznym na lubelskim UMCS. Doszkalała się podczas kursów i warsztatów, a w trakcie pracy zawodowej otrzymywała m.in. nagrody kuratora czy wojewody.

Na stanowisku w biłgorajskim starostwie zastąpiła Jana Komana, który przeszedł na emeryturę. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciekawe
Ciekawe 14.09.2021, 14:47
Czy naprawdę nie ma młodych ludzi którzy chcą pracować ??? Ile jeszcze czasu emeryci będą blokować miejsca pracy ???
tolakowa
tolakowa 13.09.2021, 07:46
Mąż tej pani to sąsiad obecnego starosty szarlipa, układ wzmacnia się emerytką ,muzeum ziemi biłgorajskiej emerytem , takie jest działanie tej pisowskiej władzy,a młodzi wyjeżdżają z kraju,
Anawa
Anawa 14.09.2021, 09:37
Takie działania są wszędzie. Pracują emeryci na dwóch dochodach ile się da nie ważne że wydajność ich pracy jest nijaka. Młodzi i rozwojowi ludzie muszą szukać pracy za granicę bo dla nich w tym państwie pracy za godną płacę jeszcze dłuuuuuugo niebędzie.

Pozostałe