Zmiana organizacji ruchu w Lubyczy w niedzielę

  • 10.09.2021, 11:07
  • wd
Zmiana organizacji ruchu w Lubyczy w niedzielę
W związku z obchodami Dożynek Wojewódzkich 2021 w dniu 12 września w Lubyczy Królewskiej należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym i zmianą organizacji ruchu na wyznaczonych odcinkach. Policjanci proszą o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i stosowanie się do poleceń służb odpowiedzialnych za zabezpieczenie dożynek.

W niedzielę 12 września od godziny 6:00 do około 22:00 zmianie organizacji ruchu ulegnie droga powiatowa na trasie: Zatyle Osada – Szalenik – Szalenik Kolonia – Bełżec. Droga ta zostanie oznakowana znakiem informacyjnym D-3 „nakaz jazdy prosto”. Na terenie imprezy, dostępne będą trzy parkingi oznakowane symbolami A, B i C.

- Nad przestrzeganiem zasad powyższej zmiany organizacji ruchu oraz bezpieczeństwem uczestników imprezy będą czuwali policjanci i inne służby. Do kierowców apelujemy o cierpliwość, zachowanie szczególnej ostrożności i o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów i innych służb zabezpieczających Dożynki Wojewódzkie - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z KPP Tomaszów Lub.

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe