Tomaszów Lub.: Z PGKiM do Urzędu Miasta

  • 09.09.2021, 08:04
  • wd
Tomaszów Lub.: Z PGKiM do Urzędu Miasta
Burmistrz miasta Tomaszów Lubelski dwa lata nie miał zastępcy. Od 1 września ma. Stanowisko powierzył Renacie Miziuk, dotychczas prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tomaszowie. Postawił na jej wiedzę i doświadczenie.

Ostatnim zastępcą burmistrza Tomaszowa Lub. był Tadeusz Wagner. W 2019 r. odszedł z urzędu i objął funkcję szefa Zarządu Dróg Miejskich. Wojciech Żukowski nie powołał wówczas swojego zastępcy, tłumacząc to oszczędnością. Do tej pory doskonale radził sobie przy wsparciu sekretarza Janusza Brodowskiego i skarbnika Grzegorza Leńczuka oraz pozostałych pracowników. Ale samorząd ma coraz większe plany, większe ambicje, więcej inwestycji i potrzeba dodatkowej osoby, która go wesprze.

Przeczytaj cały artykuł w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe