Pij mleko, dożyjesz setki

  • 07.09.2021, 06:03
  • lew
Pij mleko, dożyjesz setki UG Biłgoraj Jubilatka z wójtem gm. Biłgoraj.
Setne urodziny obchodziła pani Karolina Torba ze Smólska Małego (gm. Biłgoraj). Receptą na długie życie jest według niej świeże mleko od krowy, pogoda ducha i życzliwość.

Z okazji setnych urodzin z życzeniami dla jubilatki udał się wójt gminy Biłgoraj oraz inni goście. Wraz z wójtem Wiesławem Różyńskim wizytę świeżo upieczonej stulatce złożyli radny gminy Biłgoraj Lucjan Sołtys i sołtys Smólska Małego Stanisław Wardach, a także przedstawicielka KRUS w Biłgoraju. Pani Karolina Torba mieszka z córką Józefą, ale w uroczystym spotkaniu z okazji jej urodzin uczestniczyły też dwie jej najbliższe sąsiadki, z którymi jubilatka żyje w wielkiej przyjaźni.

Przeczytaj cały artykuł w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe