Zamkną kapsułę

  • 07.09.2021, 07:00
  • lew
Zamkną kapsułę UM Biłgoraj Biłgoraj.
Ciekawe, co za sto lat, po otwarciu Kapsuły Czasu, zaskoczy mieszkańców Biłgoraja. Na razie jednak biłgorajską kapsułę trzeba zamknąć. Uroczystość odbędzie się 10 września – w 443. rocznicę założenia miasta.

Kapsuła Czasu to projekt zrealizowany w ramach rewitalizacji śródmieścia Biłgoraja (chodzi głównie o długo wyczekiwaną przebudowę pl. Wolności oraz odbudowę zdegradowanego budynku przy ul. Kościuszki 28 z przeznaczeniem na Centrum Usług Społecznych). Choć inwestycję udało się zakończyć w ub. roku, to ze względu na sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju kapsuła zostanie zamknięta z poślizgiem. Wewnątrz kapsuły zostaną umieszczone m.in. szczegółowe informacje o zrealizowanej inwestycji, zdjęcia sprzed rewitalizacji i po jej zakończeniu, bieżące informacje o mieście itp.

Przeczytaj cały artykuł w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe