Komarów-Osada: Jak zapobiegać pożarom? Oni to wiedzą (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 15.03.2017, 08:15 (aktualizacja 15.03.2017, 08:22)
  • ak
Komarów-Osada: Jak zapobiegać pożarom? Oni to wiedzą (WYNIKI, ZDJĘCIA) Organizatorzy
Już wiadomo, kto będzie reprezentował gminę Komarów-Osada w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Eliminacje gminne konkursu odbyły się we wtorek (14 marca). Wzięło w nich udział 19 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów.

Najlepiej w swoich kategoriach wiekowych wypadli Oliwia Wałasztyn z SP w Antoniówce oraz Jakub Kudyk z Publicznego Gimnazjum w Komarowie-Osadzie. To ta dwójka będzie reprezentowała gminę w powiatowym etapie konkursu w Zamościu.

Pozostałe miejsca na podium w grupie uczniów podstawówek zajęły Weronika Szeremeta z SP w Dubie i Sylwia Leśniowska z SP w Komarowie-Osadzie. W kategorii gimnazjalistów druga była Joanna Mulawa, a trzecia Karolina Szeremeta (obie z  PG w Komarowie-Osadzie).

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe