Biała niedziela w Turobinie

  • 27.08.2021, 13:06
  • ak
Biała niedziela w Turobinie Fot. pixabay.com
Dermatolog, chirurg, ginekolog, a także lekarze kilku innych specjalności przyjadą w niedzielę (29 sierpnia) do Turobina, gdzie organizowana jest biała niedziela.

Z wizyt u specjalistów będzie można skorzystać w godz. 10-15. Ich gabinety zostaną zorganizowane w miejscowej szkole. Na pacjentów mają czekać: pulmonolog, dermatolog i geriatra, także dermatolog, chirurg, ginekolog, neurolog, ortopeda, kardiolog, laryngolog i okulista.

Na miejscu będzie też możliwość wykonania badań, np. EKG, spirometrii, cytologii i wielu innych. 

Białą niedziela jest organizowana przez wójta Andrzeja Kozinę oraz Aleksandra Michalskiego, komendanta I Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie.

Przychodząc na konsultacje należy pamiętać, że do rejestracji jest niezbędny dowód osobisty.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe