Gosposie z Wólki Nieliskiej najlepsze!

  • 26.08.2021, 12:09
  • ak
Gosposie z Wólki Nieliskiej najlepsze!
Dwa pierwsze miejsca za swoje smakołyki zdobyły członkinie Koła Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Wólce Nieliskiej podczas III Jarmarku Królewskiego w Rybczewicach.

Impreza odbyła się w niedzielę (22 sierpnia), a jej przewodnikiem hasłem było "Szarlotka Marysieńki". Dlatego w kulinarnym konkursie rywalizowały dania z jabłek. Mistrzowski poziom przyrządzania tych owoców zaprezentowało koło z gminy Nielisz. Efektem są dwa pierwsze miejsca przyznane przez jury za jabłczankę po nielisku (w kategorii zupy), a także smalczyk wegetariański z jabłkiem (danie bezmięsne).

Gratulujemy!

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe