Biłgoraj: Policyjna zbiórka krwi

  • 25.08.2021, 11:00
  • Joanna Klimek, rzecznik KPP Biłgoraj
Biłgoraj: Policyjna zbiórka krwi Fot. KPP Biłgoraj
Policjanci i pracownicy cywilni biłgorajskiej komendy oraz mieszkańcy powiatu nie zapominają o potrzebujących. We wczorajszej zbiórce krwi zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Biłgoraju wzięło udział ponad 20 osób.

We wtorek o godzinie 8.30 przed budynkiem KPP w Biłgoraju stanął mobilny punkt poboru krwi i rozpoczęła się zbiórka drogocennego płynu. Podczas akcji, która trwała 4 godziny krew oddało ponad 20 osób, które zdają sobie sprawę z tego, że ciężkie choroby, wypadki drogowe i zdarzenia w wyniku których pilnie potrzebna jest krew niestety nie zniknęły.

Pamiętajmy - nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca!

Joanna Klimek, rzecznik KPP Biłgoraj

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe