Razem z lwami pogonili wirusa

  • 27.08.2021, 06:06
  • Daria Wróblewska
Razem z lwami pogonili wirusa Wszyscy świetnie się bawili
Teraz dzieci i młodzież pogoniła wirusa nad morzem, za rok będzie go "gonić" w górach. To przygoda, która będzie trwała 23 miesiące. A wszystko za sprawą antywirusowej akcji, którą wymyślił Daniel Chwastek.

Daniel Chwastek to nauczyciel, prezes i trener klubów sportowych — Miejskiego Klubu Sportowego " Pogoń Tyszowce" oraz Zapaśniczego Klubu Sportowego "Lwy" Łaszczów. Kiedy rozpętała się pandemia i hasło "#zostań w domu" było ostrzeżeniem dla wszystkich, Chwastek wpadł na pomysł jak zachęcić dzieci do aktywności fizycznej. Wymyślił akcję "Pogoń Wirusa". Stwierdził, że dzieciaki mogą ćwiczyć także w domach i pokazywać innym jak to robią. Dzieci i młodzież nagrywali krótkie filmiki, na których pokazywali co można zrobić, żeby się nie nudzić, nie siedzieć przed telewizorem i nie tracić kondycji. Potem te filmiki udostępniali w mediach społecznościowych. Challenge goniły challenge... Stanie na krześle, przysiady, pompki, przewroty, a nawet... lanie wodą  pod prysznicem w Wielkanocny Poniedziałek.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Daria Wróblewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe