Kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu?

  • 24.08.2021, 08:52
  • red.
Kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu? Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino.
W naszym plebiscycie Perły Biznesu po raz kolejny wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku oraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu, która odbędzie się 10 września w hotelu Koronny w Zamościu. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino z zespołem.

Czytelnicy zadecydują kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu w kategorii mikroprzedsiębiorstwo, małe przedsiębiorstwo, średnie przedsiębiorstwo, duże przedsiębiorstwo, produkt roku i debiut roku. Nad przebiegiem głosowania czuwać będzie kapituła powołana przez naszą redakcję. Kapituła wybierze też zwycięzcę w kategorii Inwestycja Samorządowa oraz Dobroczyńca Roku i Kobieta Sukcesu. 

Wielka gala Pereł Biznesu odbędzie się 10 września w hotelu Koronny w Zamościu. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino.

 – To artysta, który gwarantuje najwyższą jakość koncertu i pokazów tanecznych. Podczas koncertu będziemy bawić się przy największych włoskich przebojach m.in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano czy Ti Amo. Nie zabraknie pokazów tanecznych w jego wykonaniu w parze z Pauliną Biernat. Oboje są znani i lubiani przez widzów telewizyjnego show Taniec z Gwiazdami. Trudną o lepszą rekomendację – zauważa Piotr Pyrkosz, p.o. redaktora naczelnego "Kroniki Tygodnia".  

Dziś publikujemy czwarty kupon do głosowania. Będzie jeszcze jeden. W wydaniu "Kroniki" z 31 sierpnia. Kupony można przynieść lub wysłać do redakcji "Kroniki Tygodnia" (ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość) do 3 września. W przypadku tych wysłanych, decyduje data stempla pocztowego. Każdy może wysłać dowolną liczbę kuponów. Jeden kupon to jeden głos. 

Na swoich faworytów możecie zagłosować także za pomocą wiadomości SMS (sprawdź aktualne wyniki tutaj). Kupony i głosy SMS sumują się.

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe