Hrebenne: Litwin chciał wywieźć skradziony w Szwecji motocykl

  • 23.08.2021, 14:36
  • ak
Hrebenne: Litwin chciał wywieźć skradziony w Szwecji motocykl Fot. NOSG Pojazd trafił na służbowy parking NOSG
Na przejście graniczne w Hrebennem wjechał osobowy samochód z przyczepką, na której transportowany był motocykl KTM. Podczas odprawy okazało się, że jednoślad jest kradziony.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (23 sierpnia) w Hrebennem. Gdy funkcjonariusz straży granicznej sprawdził motocykl w bazach, okazało się, że pojazd figuruje tam jako skradziony w Szwecji. Na Ukrainę próbował go wywieźć 32-letni Litwin.

Nic z tego nie wyszło. Motocykl został skonfiskowany i zabezpieczony na służbowym parkingu.

– W bieżącym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości około  8 mln zł – podsumowuje Wojciech Kopeć z NOSG.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe