Zamość: Uwaga kierowcy! Zamykają ulicę

  • 19.08.2021, 09:00
  • ak
Zamość: Uwaga kierowcy! Zamykają ulicę Fot. pixabay.com
Trwa przebudowa skrzyżowania u zbiegu ulic Partyzantów, Odrodzenia i Orląt Lwowskich w Zamościu. Są tam pewne utrudnienia w ruchu, a w sobotę (21 sierpnia) będą jeszcze większe.

Realizujące inwestycję Przedsiębiorstwo Robót Drogowych informuje, że tego dnia w godz. 7-17 zupełnie zamknięty dla ruchu zostanie fragment ulicy Orląt Lwowskich. Chodzi o odcinek od ulicy Zakamarek do ul. Partyzantów.

"Miejsca prowadzonych robót oraz objazdy, poza strefą robót, będą oznakowane. Uprzejmie prosimy o zwracanie uwagi na oznakowane miejsca robót i wyznaczone objazdy" – czytamy w komunikacie.

Więcej o trwających w mieście remontach ulic, a także związanych z tym utrudnieniach pisaliśmy w ostatnim wydaniu Kroniki Tygodnia>>> Zamość rozkopany jak nigdy

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe