Tarnogród: Seniorzy znowu razem

  • 20.08.2021, 05:57
  • lew
Tarnogród: Seniorzy znowu razem Było pieczenie kiełbasek, a humor dopisywał wszystkim uczestnikom.
Po długiej przerwie wznowił działalność działający przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury Klub Seniora. Na zebranie organizacyjne przybyło wielu chętnych do aktywnego działania.

Pierwszym ważnym wydarzeniem był wyjazd do Szczebrzeszyna, gdzie 40-lecie działalności świętowali tamtejsi seniorzy i zaprosili na swój jubileusz swoich rówieśników z Tarnogrodu. To było długo wyczekiwane spotkanie zaprzyjaźnionych klubów pełne radosnych rozmów, żartów, piosenek i tańca.

Dzień później Klub Kobiet Aktywnych z Tarnogrodu zorganizował spotkanie z dietetyczką Agnieszką Momorą z Rzeszowa, na które zaprosił też seniorów. Było to bardzo aktywne spotkanie, na którym oprócz solidnej dawki wiedzy na temat zdrowych nawyków żywieniowych Klub Kobiet Aktywnych przygotował m.in. przekąski według zdrowych przepisów pani Agnieszki.

Klub Seniora zorganizował następnie ognisko nad zalewem tarnogrodzkim. Było pieczenie kiełbasek, a humor dopisywał wszystkim uczestnikom. Przy ognisku rozmawiano o planach na kolejne spotkania. Padły propozycje organizowania wycieczek, tanecznych imprez integracyjnych, zajęć artystycznych, komputerowych, aerobiku dla seniorów, czytelniczego klubu dyskusyjnego oraz spotkań miłośników gier planszowych.

We wrześniu Klub Seniora będzie obchodził 45-lecie swojego istnienia. Na uroczystość zostaną zaproszone zaprzyjaźnione kluby, z którymi spotykają się przy różnych okazjach.

Seniorzy z Tarnogrodu spotykają się w TOK-u w piątkowe popołudnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe