Aż 18 wahadeł na DW 835. Lepiej jechać inaczej

  • 17.08.2021, 08:30
  • Leszek Wójtowicz
Aż 18 wahadeł na DW 835. Lepiej jechać inaczej Prace mają się zakończyć pierwszym kwartale przyszłego roku.
Na razie są spore utrudnienia. Prace mają się zakończyć dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Są spore utrudnienia dla kierowców na remontowanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 od Biłgoraja do granicy województwa lubelskiego, gdzie wprowadzono aż 18 wahadeł. Drogowcy sugerują, aby wybierać inną trasę.

Remont 25-kilometrowergo odcinka drogi od Biłgoraja – przez Tarnogród – do granicy z województwem podkarpackim rozpoczął się w styczniu. – Obecnie zaawansowanie prac sięga blisko 33 proc. – informuje Kamil Jakubowski, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie. – Na ten wskaźnik znaczący wpływ mają warunki pogodowe, które nie rozpieszczają drogowców.

W ostatnim czasie na terenie powiatu biłgorajskiego często występują obfite opady deszczu i burze z silnym wiatrem. – Takie warunki atmosferyczne często doprowadzają do zalewania oraz niszczą plac budowy – dodaje Jakubowski.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe