Zosin: Zatrzymali skradzione w Andorze audi

  • 16.08.2021, 13:21
  • ak
Zosin: Zatrzymali skradzione w Andorze audi Fot. NOSG
Ten samochód został skradziony w Andorze, a w sobotę chciał nim z Polski wyjechać do swojej ojczyzny 31-letni obywatel Ukrainy. Udaremnili mu to strażnicy graniczni w Zosinie.

Cudzoziemiec wjechał na przejście samochodem audi A6 z 2017 roku. Podczas odprawy wyszło na jaw, że pojazd o szacunkowej wartości 100 tys. złotych figuruje w bazach jako skradziony na terytorium Andory. Ukrainiec nie mógł więc nim kontynuować podróży.

– Po zakończeniu prowadzonych przez funkcjonariuszy placówki SG w Hrubieszowie czynności służbowych pojazd trafił na służbowy parking, zaś kierowca został zwolniony – informuje Wojciech Kopeć z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Dodaje, że tylko w tym roku pogranicznicy z naszego województwa odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 7,7 mln zł.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rudi
rudi 17.08.2021, 12:14
Jak to za wafelka (2zł.) idziemy do paki a w tym przypadku do domu na Ukrainę , czy myślicie Państwo że on przyjedzie na wezwanie sądu. Panie ministrze ZIOBRO pokaż Pan co umiesz ,ma Pan możliwość wykazania się , albo spie..... z tej posady

Pozostałe