Zamość: Jesienne recitale w ZDK - Geppert i Uniatowski

  • 15.08.2021, 06:33
  • ak
Zamość: Jesienne recitale w ZDK - Geppert i Uniatowski Fot. pixabay.com
O ile epidemia nie pokrzyżuje koncertowych planów, to jesienią w Zamojskim Domu Kultury będzie okazja wysłuchania co najmniej dwóch recitali.

Na 15 października (godz. 19.30) planowany jest koncert Edyty Geppert. Artystka zaśpiewa w odnowionej sali widowiskowej ZDK prawdziwe perełki polskiej piosenki literackiej, do tekstów m.in. Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Jonasza Kofty czy Wojciecha Młynarskiego z kompozycjami np. Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bilety są już w sprzedaży w ZDK i Internecie, kosztują od 85 do 110 zł.

W podobnej cenie (100-120 złotych) można nabyć wejściówki na recital Sławka Uniatowskiego, który w ZDK ma wystąpić 21 listopada (godz. 18.30). W koncercie The Best Of piosenkarz wykona utwory swoich muzycznych idoli: Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe