Gala Perły Biznesu ze Stefano Terrazzino

  • 10.08.2021, 05:29
  • red.
Gala Perły Biznesu ze Stefano Terrazzino
W naszym plebiscycie Perły Biznesu po raz kolejny wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku uraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu, która odbędzie się 10 września. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino z zespołem.

Czytelnicy zadecydują kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu w kategorii mikroprzedsiębiorstwo, małe przedsiębiorstwo, średnie przedsiębiorstwo, duże przedsiębiorstwo, produkt roku i debiut roku. Nad przebiegiem głosowania czuwać będzie kapituła powołana przez naszą redakcję. Kapituła wybierze też zwycięzcę w kategorii Inwestycja Samorządowa oraz Dobroczyńca Roku i Kobieta Sukcesu. 

Wielka gala Pereł Biznesu odbędzie się 10 września. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino. - To artysta, który gwarantuje najwyższą jakość koncertu i pokazów tanecznych. Stefano znany jest z tego, że ma świetny kontakt publicznością. Podczas koncertu będziemy bawić się przy największych włoskich przebojach m.in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano czy Ti Amo. Nie zabraknie pokazów tanecznych w jego wykonaniu w parze z Pauliną Biernat. Oboje są znani i lubiani przez widzów telewizyjnego show Taniec z Gwiazdami. Trudną o lepszą rekomendację - zauważa Piotr Pyrkosz, p.o. redaktora naczelnego Kroniki Tygodnia.  

Perły Biznesu 2021 - pełna lista i opis kandydatów

Dziś publikujemy drugi  kupon do głosowania. Będą jeszcze trzy. W wydaniach Kroniki z 17, 24 i 31 sierpnia. Kupony można przynieść lub wysłać do redakcji "Kronika Tygodnia" ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość do 3 września. W przypadku tych wysłanych, decyduje data stempla pocztowego. Każdy może wysłać dowolną liczbę kuponów. 

Na swoich faworytów możecie zagłosować także za pomocą wiadomości SMS. Kupony i głosy SMS sumują się. Jeden kupon to jeden głos. 

Jak głosować SMS-ami?

Wyślij SMS o treści jaka jest przypisana do każdego z kandydatów pod numery:

nr 73601 - 3 zł (3,69 zł z VAT) = 1 pkt.

nr 7643 - 6 zł (7,38 zł z VAT) = 3 pkt

nr 79567 - 9 zł (11,07 zł z VAT) = 5 pkt

Głosowanie rozpoczęło się 3 sierpnia, a zakończy 3 września o północy. 

Wybieracie Perły Biznesu. Trwa głosowanie SMS. Sprawdźcie wyniki

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe