Stracili dom w pożarze. Zbiórka pieniędzy na odbudowę

  • 08.08.2021, 05:55
  • ak
Stracili dom w pożarze. Zbiórka pieniędzy na odbudowę
Dom w Bagnie (gm. Zwierzyniec) był dla pani Katarzyny, pana Dariusza i ich syna dorobkiem życia. Stracili go w jednej chwili, w pożarze. Przyjaciele rodziny postanowili pomóc im w odbudowie i zorganizowali internetową zbiórkę pieniędzy.

Do pożaru domu w Bagnie doszło we wtorek, 3 sierpnia. Palił się strych, poddasze i weranda. Ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie, zagrażając również sąsiadującemu budynkowi. Strażacy zdołali ugasić pożar, ale straty są ogromne. A dom nie nadaje się do zamieszkania.

" Kasia, Darek i ich syn Kacper stracili dorobek swojego życia, dach nad głową i poczucie bezpieczeństwa jakie dawał im własny dom. Kto zna tych wspaniałych ludzi wie, że zawsze z otwartym sercem i życzliwością podchodzą do każdego człowieka. Nigdy nie są obojętni na ludzką krzywdę, zawsze niosą pomoc potrzebującym. Sytuacja, w której się znaleźli sprawiła, że dziś sami jej potrzebują!" – piszą na portalu zrzutka.pl przyjaciele rodziny.

I apelują o wsparcie zbiórki. My się do tego apelu dołączamy.

Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. Bo każda złotówka przybliży rodzinę do celu, jakim jest powrót do ich miejsca na ziemi i odbudowa poczucia bezpieczeństwa!

Pieniądze można wpłacać TUTAJ.

 

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe