Dzień Sportu na poligonie w Sitańcu

  • 07.08.2021, 06:00
  • ak
Dzień Sportu na poligonie w Sitańcu Fot. KM PSP Zamość
Wygrali żołnierze, drugie miejsce zajęli strażacy, a trzecie ekipa Biegam Bo Lubię Zamość. Taki był wynik rywalizacji podczas Dnia Sportu zorganizowanego w piątek, 6 sierpnia na poligonie w Sitańcu.

W zawodach zorganizowanych przez 3. Zamojski Batalion Zmechanizowany brały udział 5-osobowe drużyny. Przygotowano dla nich do pokonania  tor rozpoznawczy o długości 3800m, składający się z 19 różnych przeszkód. Było m.in. brodzenie w wodzie na długości 10 m przepychając drewniane belki, czołganie się.

Do rywalizacji stanęło 15 drużyn. Wygrała 6 kompania zmechanizowana 3BZ, na drugiej pozycji uplasowali się reprezentanci Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, a na trzecim zespół Biegam Bo Lubię Zamość.

Srebrna strażacka ekipa występowała w składzie: mł. kpt. Paweł Ligaj, asp. Błażej Omański, mł. asp. Karol Kalita, ogn. Artur Sowa, sekc. Karol Swatko.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe