Wybieracie Perły Biznesu. Trwa głosowanie m.in. przez SMS (WYNIKI)

  • 25.08.2021, 07:03
  • red.
Wybieracie Perły Biznesu. Trwa głosowanie m.in. przez SMS (WYNIKI) Fot. pixabay.com
To już kolejny raz, gdy w plebiscycie Perły Biznesu organizowanym przez redakcję Kroniki Tygodnia wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku uraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu.

To nasi Czytelnicy swoimi głosami na kuponach wyciętych z gazety, ale również poprzez wiadomości SMS, zdecydują, kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu w kategorii mikroprzedsiębiorstwo, małe przedsiębiorstwo, średnie przedsiębiorstwo, duże przedsiębiorstwo, produkt roku i debiut roku.

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwać będzie kapituła powołana przez naszą redakcję. To grono wybierze też zwycięzcę w kategorii Inwestycja Samorządowa oraz Dobroczyńca Roku i Kobieta Sukcesu.

Pierwszy kupon plebiscytowy ukazał się na łamach Kroniki Tygodnia 3 sierpnia. Tego dnia rozpoczęło się również głosowanie SMS. Potrwa do północy 3 września.

Można wybrać wiadomość o zróżnicowanej wartości:

SMS o treści (tu prefiks kandydata) na nr 73601 za 3zł+VAT = 1 głos
SMS o treści (tu prefiks kandydata) na nr 7643 za 6 zł+VAT = 3 głosy
SMS o treści (tu prefiks kandydata) na nr 79567 za 9zł+VAT = 5 głosów

MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO

 

MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO

 

ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO

 

DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWO

 

DEBIUT ROKU

 

 

PRODUKT ROKU

 

 

KOBIETA SUKCESU

 

 

INWESTYCJA SAMORZĄDOWA

 

 

DOBROCZYŃCA ROKU

 

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe