Tomaszów Lubelski: Czyj to telefon? Znaleziono go w przedszkolu

  • 04.08.2021, 13:42
  • ak
Tomaszów Lubelski: Czyj to telefon? Znaleziono go w przedszkolu Biało-złoty iPhone jest do odebrania w komendzie na ul. Żeromskiego.
W tomaszowskiej komendzie policji na swojego właściciela czeka telefon komórkowy. Został znaleziony na terenie przedszkola przy ul. Moniuszki.

Właściciel iPhona proszony jest o zgłoszenie się po jego odbiór do Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Żeromskiego 4.

W celu bliższych informacji,  można kontaktować się z jednostką pod nr tel: 47 81 54 210 lub bezpośrednio z dzielnicowym: aspirantem sztabowym Rafałem Miszczyszynem: 607 069 672.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe