100. urodziny Tadeusza Krawczuka

  • 04.08.2021, 09:27
  • ak
100. urodziny Tadeusza Krawczuka Fot. UG Werbkowice
W piątek, 30 lipca jubileusz 100-lecia urodzin obchodził mieszkaniec Łysej Góry pan Tadeusz Krawczuk.

Dostojny jubilat urodził się w 1921 roku w Malicach. Gdy miał 22 lata, założył rodzinę i wspólnie z żoną gospodarzył na roli. Dochowali się czworga dzieci: trzech córek i syna. Pan Tadeusz jest już wdowcem, ma 11 wnuków, 27 prawnuków i 12 praprawnuków.

W dniu urodzin byli z nim nie tylko najbliżsi. Z wizytą przybyła również wójt gminy Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Krystyna Łuszczak oraz delegacja mieszkańców wraz z sołtysem Łysej Góry Elżbietą Ślusarz. Przekazali jubilatowi kwiaty i prezenty, a szefowa samorządu odczytała list gratulacyjny przesłany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe