Nowe wydanie Kroniki Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 02.08.2021, 17:38
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia od wtorku w sprzedaży
We wtorek, 3 sierpnia ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. Zachęcamy Was do kupna i do lektury. Mamy dla Was bardzo wiele ciekawych tematów.

>>>> Podpalenie punktu szczepień i sanepidu w Zamościu o wydarzenie, o którym głośno w całym kraju. – To atak na państwo polskie - powiedział  minister zdrowia

>>>> Za łapówkę nabył prawo jazdy na samochody ciężarowe, a później nielegalnie się nim posługiwał. Sąd w Biłgoraju uznał, że były poseł PiS Piotr O. jest winnym i wydał wyrok.

>>>> W naszym plebiscycie Perły Biznesu wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu.  Rusza głosowanie.

>>>> Jubileuszowa XV Gala Wyróżnienia „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego odbyła się 30 lipca w Restauracji IGNIS Park Żywiołów Archipelag Roztocze w Budach. Wiemy, kto został doceniony.

>>>> Umowa o pracę, płaca powyżej minimalnej i na dokładkę tzw. "wczasy pod gruszą" czy paczki dla dzieci – takie warunki zatrudnienia oferuje swoim kierowcom MZK w Zamościu. I szuka chętnych.

>>>> SP nr 4 pierwsza zamojska placówka, która zdecydowała się na nawiązanie współpracy z Wołyniakami. Uczniowie mają dzięki nim poznać prawdę historyczną.

>>>> Ciąg dalszy walki ze śmieciowym problemem w Tomaszowie Lubelskim. Teraz w ruch pójdą "naklejki prawdy".

>>>> Burmistrz Biłgoraja chce, aby sąd zbadał, czy były podstawy merytoryczne do tego, by nie udzielić mi wotum zaufania.

>>>> Nie jest im straszny deszcz, nie boją się upałów, będą pielgrzymować i modlić się w drodze do Częstochowy. Byliśmy z pątnikami, gdy ruszali z Zamościa.

To tylko ułamek tego, co znajdziecie w tym numerze. Dużo, dużo więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe