Tomaszów Lubelski: "Srebrne Gryfy" rozdane

  • 03.08.2021, 08:31
  • Leszek Wójtowicz
Tomaszów Lubelski: "Srebrne Gryfy" rozdane Jubileuszowa XV Gala Wyróżnienia „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego odbyła się 30 lipca w Restauracji IGNIS Park Żywiołów Archipelag Roztocze w Budach.
Grupa Antex z Lubyczy Królewskiej oraz „GRUPA OSCAR” Sp. z o.o. i „Roztocze” Zakład Usługowo-Produkcyjny Sp. z o.o. z Tomaszowa Lubelskiego otrzymały diamentowe wyróżnienia „Srebrny Gryf" Powiatu Tomaszowskiego.

Celem wyróżnienia jest wskazanie i popularyzacja osób, instytucji i firm, które swoją postawą i działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego powiatu tomaszowskiego, tworzą dobry klimat dla rozwoju przedsiębiorczości i tym samym promują powiat w województwie lubelskim, a także poza jego granicami.

Jubileuszowa XV Gala Wyróżnienia „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego odbyła się 30 lipca w Restauracji IGNIS Park Żywiołów Archipelag Roztocze w Budach (gm. Krynice).

Gryfy dla najlepszych

– Gratuluję laureatom wyróżnienia „Srebrny Gryf" Powiatu Tomaszowskiego. Jesteśmy pod wrażeniem działalności gospodarczej umiejętnie łączonej z działalnością społeczną w różnych formach i obszarach. Dziękuję firmom za współpracę z samorządami i organizacjami samorządowymi działającymi na terenie powiatu. Przedsiębiorcy są ważnymi partnerami samorządów jako odbiorcy usług, jako podmioty wsparcia lokalnego rynku pracy i rozwoju społeczno-gospodarczego – mówił podczas gali wręczenia „Srebrnych Gryfów” starosta tomaszowski Henryk Karwan.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe