Szukacie mnie - zakomunikował policji i... zaczął uciekać

  • 02.08.2021, 12:27
  • ak
Szukacie mnie - zakomunikował policji i... zaczął uciekać Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Najpierw sam policję wezwał, bo powiedział, że jest poszukiwany. A gdy mundurowi do niego pojechali, 39-latek zaczął przed nimi uciekać.

Do tej dość nietypowej sytuacji doszło w niedzielę (1 sierpnia). Dyżurny tomaszowskiej policji ok. godz. 20 odebrał telefon od mężczyzny, który zakomunikował, że jest osobą poszukiwaną. Powiedział, że jest w domu i czeka na funkcjonariuszy. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres.

– Na jednej z tomaszowskich ulic  zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zmienił kierunek marszu. Chwilę później został zatrzymany i wylegitymowany. To był faktycznie ten sam mężczyzna, który dzwonił  – relacjonuje Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

39-letni tomaszowianin był rzeczywiście osobą poszukiwaną i to aż 16 listami gończymi, m.in. za popełnienie szeregu wykroczeń oraz przestępstw związanych z kradzieżą, groźbami karalnymi oraz dotyczących ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

– Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym – podsumowuje Pawłowska.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe