Zamojsko-lubaczowska pielgrzymka ruszyła na Jasną Górę (ZDJĘCIA)

  • 02.08.2021, 11:21
  • ak
Zamojsko-lubaczowska pielgrzymka ruszyła na Jasną Górę (ZDJĘCIA) Fot. A. Szewc
Wy macie nieść modlitwę, Wy macie nieść innym błogosławieństwo – mówił dzisiaj (2 sierpnia) rano, podczas mszy w Katedrze biskup Marian Rojek, ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej do pielgrzymów, którzy zaraz po nabożeństwie ruszyli z Zamościa na trasę pielgrzymki na Jasną Górę.

 

– Gdy ludzie są zakochani w Bogu, to zawsze mają świadomość Jego obecności, a Wy pielgrzymując będziecie heroldami dobrej nowiny po drogach naszego świata – zwrócił się do pątników biskup.

W mszy, która została odprawiona o godz. 9 rano wzięło udział wielu zamościan, ale też wiernych z okolicznych miejscowości. Rozmawialiśmy z nimi o drodze, jaką mają przed sobą, a także motywach, które kierują nimi w pielgrzymowaniu.

Tę relację znajdziecie we wtorkowym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanka
Zamościanka 02.08.2021, 18:59
Niech Was Bóg prowadzi szczęśliwie do Matki Bożej, podziwiamy Was i wspieramy duchowo!

Pozostałe