Gm. Miączyn: Zorganizuj imprezę w świetlicy. Jakie są stawki?

  • 29.07.2021, 08:20
  • ak
Gm. Miączyn: Zorganizuj imprezę w świetlicy. Jakie są stawki? Fot. pixabay.com
Są lokale, można w nich organizować imprezy. Trzeba to jednak uzgodnić z gminą, która jest właścicielem wiejskich świetlic.

W tej sprawie należy się kontaktować z pracownikiem UG pod nr tel.: 84 618 00 05 wew. 41 lub 784 444 583. Ile kosztuje wynajęcie sali? Stawki określa zarządzenie wójta wydane w czerwcu br.

I tak za dwudniowe wesele płaci się 800 zł, a jeśli jest ono planowane na jeden dzień, to 600 zł. Tyle samo kosztuje wynajęcie pomieszczeń na pokazy i prezentacje. Za 400 zł można w wiejskich świetlicach organizować kursy, za 300 zł zabawy taneczne i dyskoteki, zaś 200 złotych płacą ci, którzy chcą np. przygotować w świetlicy stypy bądź komunie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Carlos
Carlos 29.07.2021, 11:30
A to nie jest tak ze swietlica ma sluzyc mieszkancom gminy? A za korzystanie ze swietlicy placi sie tylko za prad i wode. Czy moze ja sie myle? Moze ktos wyjasni?

Pozostałe