Małe Przedsiębiorstwo: BeanPol

  • 29.07.2021, 08:00
  • wd
Małe Przedsiębiorstwo: BeanPol
Firma BeanPol działa na rynku od 2016 roku. Prowadzi sprzedaż i serwis linii czyszcząco-sortujących, sortowników optycznych, maszyn do zbioru fasoli, a także skup i eksport fasoli.

Spółkę BeanPol prowadzą bracia Jakub i Paweł Kulińscy. Pomysł na ten biznes zrodził się z ich zainteresowań. Kulińscy podróżowali m.in. do Francji i USA i tam obserwowali technologię zbioru fasoli. W końcu zdecydowali, że wykorzystają zdobytą tam wiedzę i sami założą działalność. Zaczynali od sprzedaży maszyn do zbioru fasoli, potem dołączyli do tego świadczenie takich usług jak ścinanie, młócenie, czyszczenie, sortowanie, polerowanie, pakowanie fasoli. Obecnie firma rozwija się dwutorowo: prowadzi sprzedaż i serwis linii czyszcząco-sortujących, sortowników optycznych, maszyn do zbioru fasoli oraz skup fasoli, przetwórstwo suche i eksport. BeanPol działa na rynku krajowym i zagranicznym (kraje UE, Azja, Afryka). Współpracuje też z innymi przedsiębiorstwami. Rozwój firmy ukierunkowany jest na sprzedaż fasoli wysokiej jakości „premium”, co jest możliwe dzięki nowoczesnej linii czyszcząco-sortującej.

– Staramy się, aby nasze usługi zadowalały klientów, żeby chcieli oni polecać BeanPol innym osobom. Co roku inwestujemy w zakup maszyn zapewniających jednorodność, czystość i finalnie jakość produktu – mówi Paweł Kuliński.

BeanPol jest pierwszą firmą w regionie posiadającą tak wyspecjalizowany sprzęt i świadczącą usługi na tak wysokim poziomie. Nie tylko to ją wyróżnia. Także podejście do klienta i rzetelność. Przedsiębiorstwo cały czas się rozwija. W 2019 roku zatrudniało 7 osób, dziś w BeanPol pracuje już 12, a firma ma jeszcze mocniejszą i bardziej znaczącą pozycję na rynku.

Siedziba BeanPol znajduje się w Hostynnem-Kolonii, a jej oddziały (punkty skupu fasoli) są w Kryszynie, Posadowie i Ulhówku.

BeanPol może się pochwalić Certyfikatem Głównego Partnera w sprzedaży sortowników optycznych, maszyn czyszczących, podajników i maszyn do zbioru fasoli w Polsce. Powalczy też o prestiżowy tytuł Perły Biznesu w kategorii Małe Przedsiębiorstwo.

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe