Małe Przedsiębiorstwo: PPHU JackeR

  • 28.07.2021, 08:06
  • Szymon Malinowski
Małe Przedsiębiorstwo: PPHU JackeR
JackeR to firma, która od ponad 30 lat rewolucjonizuje rynek Polski Wschodniej dzięki wypracowanym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, oferując innowacyjne rozwiązania i produkty własnej produkcji oraz specjalistyczne usługi.

Od ponad 30 lat przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe JackeR z siedzibą w Jezierni zarządzane przez Pana Jacka Sikorę oferuje swoim klientom profesjonalne, innowacyjne, atrakcyjne i modne rozwiązania, zarówno w zakresie przemysłowym: są to bramy przemysłowe, segmentowe oraz rolowane dla przemysłu (hale produkcyjne, magazynowe, myjnie itd.), a także dla klientów indywidualnych (bramy garażowe), jak również w branży systemów osłonowych: TermoRolety, aluminiowe rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe, roletki, plisy, moskitiery, markizy, żaluzje, verticale. Wszystkie produkty tworzone są na indywidualne zamówienia pod wymiar, a usługi montażowe dostosowane są zawsze do indywidualnych rozwiązań i potrzeb klientów. Dzięki temu wszystkie produkty tworzone przez firmę JackeR cieszą się, zarówno swoją indywidualnością, jak i dokładnością, oraz jakością wykonania.

Ponadto od przeszło 10 lat firma kształtuje rynek energetyki odnawialnej na Roztoczu. Pierwszą w regionie pilotażową elektrownię fotowoltaiczną o mocy 1 MWp (1000 kWp) firma wybudowała przy swojej siedzibie już w 2015 roku. Od tego czasu JackeR wybudował wiele elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 10 MWp (10 000 kWp) i w chwili obecnej kończy budowę kolejnych dwóch elektrowni (2 MWp). Firma JackeR dąży do tego, aby każdy z nas miał darmowy prąd. Firma stawia na rozwój energetyki rozproszonej pośród klientów biznesowych i indywidualnych. Dzięki temu zarówno klienci biznesowi (firmy), jak i klienci indywidualni mogą zgłaszać się do firmy JackeR i stać się posiadaczem mikroinstalacji fotowoltaicznej, nabywając statut prosumenta. Klienci indywidualni oraz firmy mogą też skorzystać z doświadczenia ekspertów JackeR w skutecznym pozyskiwaniu unijnych i krajowych dotacji (obecnie np. Mój Prąd 3.0). Jest to możliwe m.in. dzięki temu, że firma JackeR ściśle współpracuje ze spółką TermoSystemy, która koordynuje certyfikowany z wyróżnieniem przez Ministerstwo Tomaszowski Klaster Energii. To pozwala na wsparcie lokalnej społeczności w dążeniu do posiadania własnej mikroinstalacji fotowoltaicznej, a więc darmowy prąd. „To wszystko na wyciągnięcie ręki, realizujemy z zaproszeniem: WSTĄP PO PRĄD do JACKER-a”.

Obecnie coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się magazyny energii oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Firma JackeR współpracuje z wieloma firmami i podwykonawcami, poprzez których dystrybuuje również bardzo konkurencyjne na rynku POMPY CIEPŁA.

Firma JackeR cieszy się rozpoznawalnością i znana jest z rozsądnych – wysoce konkurencyjnych cen, wysokiej jakości używanych materiałów i komponentów, a także perfekcyjnemu wykonaniu. Szybkie terminy realizacji, perfekcyjne wykonanie, uczciwość i dobre oraz trwałe materiały, to walory, które od początku istnienia firmy odróżniają ją od innych, obecnych na rynku firm. To, co dodatkowo wyróżnia firmę JackeR, to duża wiedza i olbrzymie doświadczenie, dzięki czemu firma może sprostać nawet wymagającym zleceniom, gdzie potrzebna jest odpowiednia inwencja twórcza, dokładność i estetyczne wykonanie. Spokój pracy sprawia, że firma wykonuje powierzone im przez klientów zlecenia z najwyższą dokładnością i staraniem, dbając o wykończenia w najwyższych standardach.

„Z pewnością decydując się na wybór produktów firmy JackeR, wybiera się markę silną, mocną i trwałą, to rozwiązania dla wszystkich, którzy cenią sobie zakup na lata, eleganckie wykończenia i dobrej jakości materiały. To wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń!”.

W chwili obecnej firma JackeR realizuje dalszą ekspansję w Polsce Wschodniej, rozwijając gamę produktów zarówno z obszarów systemów osłonowych i inteligentnych rozwiązań domowych, jak i energii odnawialnej w szczególności fotowoltaiki i geotermii, pomp ciepła, magazynów energii i stacji ładowania pojazdów elektrycznych, zatrudniając wciąż nową, młodą kadrę, z dużym dynamizmem w działaniu, firma nadal się rozwija.

PPHU JackeR jest zgłoszone do plebiscytu Perły Biznesu w kategorii Małe Przedsiębiorstwo.

Szymon Malinowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe