Duże Przedsiębiorstwo: Meble Polskie

  • 27.07.2021, 16:37
  • wd
Duże Przedsiębiorstwo: Meble Polskie
Firma Meble Polskie powstała w 1992 roku. Dziś jest jednym z największych pracodawców w regionie i jednym z najnowocześniejszych zakładów pracy.

Główna siedziba Mebli mieści się przy ulicy Strefowej 10 w Zamościu, zaś Zakłady Produkcyjne Meble Polskie znajdują się w Zamościu przy Strefowej 10 oraz w Zawadzie koło Zamościa. Od początku istnienia przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, materacy oraz łóżek sypialnianych. Produkuje je m.in. dla takich koncernów jak IKEA.

– Nasze wyroby znalazły uznanie wśród szerokiej grupy odbiorców krajowych oraz zagranicznych. Opierając się na nowoczesnych technologiach, w procesie produkcyjnym wykorzystujemy wysokiej jakości surowce pozyskiwane od naszych zaufanych odbiorców

– mówi Janusz Fijałek, założyciel i właściciel firmy.

Meble Polskie to jeden z największych pracodawców w regionie. Spośród blisko 550 pracowników, około 40 procent stanowią kobiety. Wszyscy mają możliwość szkoleń i awansu zawodowego. Sprawną i efektywną pracę pracownikom umożliwiają nowoczesne linie technologiczne. Firma współpracuje ponadto z lokalnymi dostawcami, wspierając rozwój tutejszego rynku.

– Jesteśmy dumni z tego, co już udało się nam osiągnąć, ale ciągle stawiamy na rozwój firmy i poszerzenie gamy naszych produktów. Wszystko to z myślą o naszych klientach, ponieważ zmieniamy i rozwijamy się dla Was – zapewnia właściciel. Dodaje, że zakład cały czas się rozwija i rodzą się nowe pomysły na jego ulepszenie i rozbudowę.

Meble Polskie są sponsorem miejscowej drużyny piłki ręcznej MKS Padwa Zamość. Właściciele przedsiębiorstwa udzielą się też społecznie. Chętnie wspierają akcje charytatywne.

Firma po raz kolejny została zgłoszona do plebiscytu Perły Biznesu. Prestiżową nagrodę otrzymała w pierwszej edycji plebiscytu, w 2018 była wyróżniona w kat. Duże Przedsiębiorstwo i zdobyła 3 miejsce w kategorii Inwestor Roku. W obecnej edycji staruje w kategorii Duże Przedsiębiorstwo.

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatel
Obywatel 28.07.2021, 00:43
Bardzo duzo ludzi sie tam juz przewinęło.

Pozostałe