Piłka ręczna: Urlopy się kończą

  • 29.07.2021, 07:06
  • tomt
Piłka ręczna: Urlopy się kończą Padwa wróci do treningów 2 sierpnia.
Ruszył długo wyczekiwany remont parkietu w hali OSiR i pozostaje mieć nadzieję, że uda się go zakończyć przed połową września, gdy Padwa Zamość zacznie rozgrywki ligowe.

Zresztą jak najszybsze ukończenie prac jest również w interesie wielu klubów, na czele z Uczelnią Państwową Zamość. Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie zarówno męska jak i kobieca drużyna tenisistów stołowych zagra w najwyższych klasach rozgrywkowych. Obie zaś rozpoczną rywalizację przed własną publicznością 5 września. Zgodnie ze specyfikacją remont powinien zakończyć się do 13 sierpnia. 

Tymczasem nasi szczypiorniści korzystają z ostatnich dni urlopu i od przyszłego poniedziałku rozpoczynają przygotowania.

– Jestem oczywiście w stałym kontakcie z chłopakami, ponieważ nawet okres wolny od treningów wymaga trzymania pewnych rygorów – mówi trener Marcin Czerwonka. – Zgodnie z ustaleniami zawodnicy regularnie korzystają z siłowni i pokonują sporo kilometrów na rowerach. Jak więc widać, można połączyć przyjemne z pożytecznym – uśmiecha się szkoleniowiec Padwy.

Czyżby jednak nieco mniej do śmiechu było trenerowi żółto-czerwonych na myśl, że większa część przygotowań będzie musiała mieć miejsce w hali w Nieliszu?

– Pewnych spraw nie przeskoczymy i możemy tylko trzymać kciuki, aby remont hali w Zamościu trwał jak najkrócej. Na pewno treningi w Nieliszu będą wymagać od nas lepszej organizacji logistycznej i poświęcenia większej ilości czasu, ale korona nam przez to z głowy nie spadnie – wyjaśnia Marcin Czerwonka. – A kto wie, może właśnie dzięki temu będzie nam później łatwiej grało się na wyjazdach? W każdym aspekcie warto poszukać pozytywów.

Warto dodać, że choć zgodnie z przyjętą praktyką władze klubu nie ujawniają planów transferowych, to blisko podpisania umowy z Padwą jest doświadczony bramkarz. Padwa wróci zaś do treningów 2 sierpnia.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe