Biłgoraj: Pstryczek Rosłanowi wystarczy

  • 28.07.2021, 05:57
  • Leszek Wójtowicz
Biłgoraj: Pstryczek Rosłanowi wystarczy Janusz Rosłan rządzi Biłgorajem od 2002 r.
Nie zanosi się na rozpoczęcie procedury dotyczącej odwołania burmistrza Biłgoraja.

Burmistrzowi Biłgoraja nie udzielono absolutorium z wykonania zeszłorocznego budżetu, ale nie zanosi się, aby radni chcieli podejmować uchwałę o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania Janusza Rosłana. – Na razie burmistrz dostał pstryczek w nos i zobaczymy, czy wyciągnie z tego wnioski – mówi szef Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Biłgoraja.

Radny Łukasz Pracoń, bo o nim mowa, zapewnia, że na chwilę obecną on i jego koledzy nie rozważają takiej możliwości. – Szanujemy wolę mieszkańców, którzy w demokratycznych wyborach wybrali pana Rosłana na burmistrza Biłgoraja – mówi Pracoń. – Referendum to duże obciążenie dla budżetu miasta i nie chcielibyśmy obciążać nim mieszkańców. Na razie burmistrz dostał pstryczek w nos i zobaczymy, czy wyciągnie z tego wnioski. Liczymy na dobrą współpracę burmistrz z całą radą, a nie tylko z wybranymi radnymi.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe