Sułów: Z polszczyzną za pan brat. Konkurs gramatyczno-ortograficzny rozstrzygnięty

  • 13.03.2017, 10:00
  • ak
Sułów: Z polszczyzną za pan brat. Konkurs gramatyczno-ortograficzny rozstrzygnięty ZS w Sułowie
Zespół Szkół w Sułowie był organizatorem XVI Międzyszkolnego Konkursu Gramatyczno-Ortograficznego. Brali w nim udział uczniowie klas II i III podstawówek.

Do Sułowa przyjechali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Michalowie i w Kolonii Tworyczów. Nie zabrakło też gospodarzy. Dzieci sprawdzały swoje wiadomości i umiejętności z zakresu gramatyki i ortografii. Przez 45 minut młodzi ludzie zmagali się z trudnym testem konkursowym. 

Wśród młodszych, drugoklasistów wygrała Anna Kozioł z SP Sułów, a dwa kolejne miejsca zajęli: Mikołaj Łoś z SP Michalów i Zuzanna Tyszko z SP Sułów.

W grupie trzecioklasistów najlepsza była Patrycja Walas, uczennica SP w Kolonii Tworyczów, a za nią znalazły się: Gabriela Widz z tej samej szkoły i Natalia Łysy z SP Sułów.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe