Zamość: Pieniądze dla szkolnych sklepików. PUP podzieli dotacje

  • 24.07.2021, 10:05
  • ak
Zamość: Pieniądze dla szkolnych sklepików. PUP podzieli dotacje Fot. Archiwum KT
Po 5 tys. zł bezzwrotnej dotacji mogą otrzymać mikro i mali przedsiębiorcy, którzy prowadzili sklepiki np. w szkołach i z powodu epidemii stracili sporą część swoich dochodów. Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu od piątku, 23 lipca przyjmuje od nich wnioski o wsparcie.

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej zamojskiego PUP. W ogłoszeniu napisano, że ta forma pomocy jest przeznaczona dla osób prowadzących działalność gospodarczą "polegającą na sprzedaży środków spożywczych, papierniczych i piśmienniczych na rzecz uczniów, słuchaczy lub wychowanków na terenie jednostek systemu oświaty".

Dotacje sięgające maksymalnie 5 tys. złotych pozostaną bezzwrotne, jeśli dany przedsiębiorca od momentu uzyskania wsparcia przez co najmniej 3 miesiące będzie swoją działalność kontynuował.

Co ważne, wnioski należy składać wyłącznie elektronicznie. Jeśli dokumenty w formie papierowej trafią do siedziby urzędu bądź tzw. skrzyni wrzutowej, nie będą rozpatrywane. Wszelkie formularze są również dostępne na stronie internetowej urzędu

Termin składania wniosków mija 30 września br.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe