Hrubieszów: Święto w komendzie. 36 funkcjonariuszy awansowało (LISTA, ZDJĘCIA)

  • 22.07.2021, 16:30
  • ak
Święto policji 2021 Fot. KPP Hrubieszów 1 funkcjonariusz otrzymał awans w korpusie oficerów starszych, 10 w korpusie aspirantów, 18 w korpusie podoficerów i 7 w korpusie szeregowych.
Były gratulacje, podziękowania i życzenia satysfakcji ze służby, ale też awanse. Dzisiaj (22 lipca) swoje święto obchodzili policjanci z Hrubieszowa.

Uroczystość, z powodu epidemii była dużo skromniejsza niż w latach poprzednich, ale udana. Jej gospodynią była inspektor Wioletta Pawluk, komendant powiatowa policji w Hrubieszowie. 

To ona, wraz ze swoim zastępcą wraz ze swoim Grzegorzem Kuterem wręczyła akty mianowania na wyższe stopnie służbowe grupie 36 funkcjonariuszek i funkcjonariuszy. Kto awansował?

Na stopień podinspektora przeszła Małgorzata Dec. Aspirantami sztabowymi są teraz Stanisław Fila i Mirosław Sołopa, a starszym aspirantem został Mariusz Uszko. Awans na stopień aspiranta otrzymali: Adam Bachta, Radosław Kulik, Sebastian Olejarz, Robert Szady i Dariusz Szwed

Dzięki awansowi w stopniu sierżanta sztabowego służy teraz Mateusz Jaroń, a starszymi sierżantami zostali: Grzegorz Czupryński, Małgorzata Jaworska i Małgorzata Uszko. Na stopień sierżanta awansowali: Radosław Antoniak, Kamil Juźwiak, Kamil Lackowski, Zuzanna Łuka, Justyna Łysiak, Mateusz Medak, Kamil Mroczek, Michał Śmiałko, Rafał Woś. W stopniu starszych posterunkowych służą teraz: Małgorzata Kaniuga, Sylwia Kołtun, Katarzyna Książek, Tomasz Maliszewski, Bartłomiej Hanas

W gronie tych, którzy otrzymali wyższe stopnie służbowe jest też 9 funkcjonariuszy pionu kryminalnego.

Na zakończenie obchodów pani komendant podziękowała wszystkim swoim podwładnym za trud, poświecenie i odwagę oraz za codzienne rzetelne wypełnianie obowiązków. Życzyła wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wytrwałości w codziennej służbie.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obatel
Obatel 23.07.2021, 07:41
To co robią najlepiej to POM. Powolny objazd miasta:) trzeba mieć specjalne predyspozycje albo ich brak aby pracować w obecnych czasach w tej formacji. To nie jest slużba dla obywateli ale dla WŁADZY.
Mat
Mat 27.07.2021, 09:28
Obłędna jazda na motorach po obwodnicy, wycie motorów, zakłócanie ciszy i spokoju nie obchodzi naszych policjantów i pani komendant
Ttrażak Sam
Ttrażak Sam 24.07.2021, 18:02
Myslałem ze ten POM rozpadł sie z 89 rokiem a Powolny Obchód Miasta realizuje Straż miejska bo spacerują po sklepach itd itp
szeregowy  shmith  i tak sprawdzicie kto hahah
szeregowy shmith i tak sprawdzicie kto hahah 23.07.2021, 00:14
Są równi i równiejsi źulik spod sklepu łatwy cel na statystyki do awansów. A w sprawie powybijanych szyb i ucieczki przed policją przez szefa Rady powiaty rozkładacie ręce. Taka to współczesna praworządnośść rodem z PRL hahah niuanse i za co awanse
pytający
pytający 22.07.2021, 23:55
Tak zapytam wilczym tropem bo budynek macie z lat 60-70 po SB i MO Resortowo tez nimi po czesci jestescie To szyby macie zabytkowe bo budynek jest czy jak powybijam jak nasz włodarz ze starostwa czy sprawe sąd umorzy?
resort SB
resort SB 22.07.2021, 23:21
22 sierpnia Manifest PKWN hahaha przzpaadek ze resurtowi sweto obchodza
Rersort
Rersort 22.07.2021, 19:32
Awanse niuanse, kto od kogo i za co. W WP w hrybku miieli łatwo co 4 lata blacha a na przemian nagroda finansowa i awanse. Czy sie leżało czy stało taka norma była dla trepów. A ci pewnie myszą wysrubowane normy wyrabiac, pijaczka pod sklepem bo nie pójdą tam gdzie zadyma bo antyterrorystów trzeba sciągac. Kiedyś Policja miała jaja . Teraz tylko normy wyrabia. Najlepszego dla części resortowych dzieci bo tych akurat znam!!
Lolo
Lolo 22.07.2021, 18:11
Gdzie są maseczki?
Mariola Z.
Mariola Z. 22.07.2021, 19:51
A gdzie COVID?

Pozostałe