Mikroprzedsiębiorstwo: Biuro pracy WORK CENTRE

  • 24.07.2021, 16:02
  • wd
Mikroprzedsiębiorstwo: Biuro pracy WORK CENTRE Fot. pixabay.com
Biuro pracy WORK CENTRE sp. z o.o. z siedzibą w Opolu w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia. Oddział w Tomaszowie Lubelskim funkcjonuje nieco krócej, bo od 2016 roku. Firma zdążyła jednak wypracować renomę i swoim profesjonalizmem i rzetelnością zyskać ogromny pakiet zaufania wśród klientów.

W skład spółki wchodzi jeszcze oddział w Jaśle (działa od 2 lat). Biuro WORK CENTRE zatrudnia siedem osób, które zajmują się pozyskiwaniem sprawdzonych pracowników z Polski i przedstawianiem im ofert pracy (od rolnictwa przez logistykę i na produkcji kończąc) u pracodawców holenderskich. Ma do zaoferowania pracę stałą i sezonową na terenie Holandii, głównie w okolicy miasta Emmeloord.

Wieloletnia współpraca z podmiotami działającymi na terenie Holandii gwarantuje, że osoba podejmująca współpracę za pośrednictwem biura WORK CENTRE będzie miała zapewnioną legalną pracę na holenderskich warunkach: płacowych, bytowych i socjalno-fiskalnych.

Pracodawcy, z którymi współpracuje WORK CENTRE zapewniają swoim pracownikom zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, darmowy transport do pracy na terenie Holandii i co najważniejsze – dobre zarobki. Ponadto agencja jest w stałym kontakcie z firmami transportowymi, których busy kursują regularnie, umożliwiając sprawny przejazd do Holandii i powrót do Polski.

Każdy, kto szuka ofert pracy może w łatwy sposób wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: www.workcentre.com.pl lub skontaktować się z wybranym biurem Work Centre. Obecnie biuro prowadzi duże projekty rekrutacyjne dla osób chcących podjąć pracę sezonową przy zbiorach owoców w sadzie lub do pracy stałej jako pakowacz bądź pracownik magazynu.

WORK CENTRE zostało po raz pierwszy zgłoszone do plebiscytu „Kroniki Tygodnia” Perły Biznesu. O prestiżową statuetkę powalczy w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe