Średnie przedsiębiorstwo: Greinplast Plus

  • 24.07.2021, 08:03
  • wd
Średnie przedsiębiorstwo: Greinplast Plus
Greinplast Plus to kilkuset pracowników, doskonale przeszkolonych i mających już spore doświadczenie oraz ogromny asortyment i wybór materiałów budowlanych. Firma prężnie działa na lokalnym i ogólnopolskim rynku od blisko 20 lat.

F irma Greinplast Plus na zamojskim rynku jako samodzielny podmiot istnieje od 2002 r. Zatrudnia ok. 200 osób, a jej prezesem jest Krzysztof Nakoneczny. Nieustannie rozwija sieć składów budowlanych, które oferują sprzedaż wysokiej jakości materiałów do budowy, remontów i wykańczania mieszkań. W ofercie firmy jest ponad 180 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

– Od początku staramy się zapewniać bogatą ofertę produktową, kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo naszym klientom. Kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i upodobań – mówi prezes Nakoneczny. I podkreśla, że głównym atutem firmy są jej pracownicy. – To dzięki nim Greinplast Plus jest postrzegany jako lider w sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych. Cechuje ich profesjonalizm, mają wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, na którym warto polegać – dodaje.

Greinplast Plus posiada obecnie 16 oddziałów na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego i mazowieckiego. Jest jednym z największych regionalnych dystrybutorów prowadzących obsługę firm wykonawczych oraz inwestycji budowlanych. W planach rozwoju ma budowę kolejnych hurtowni w innych województwach. W plebiscycie Perły Biznesu bierze udział po raz pierwszy. Startuje w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo.

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe