Kobieta Sukcesu: Agnieszka Chróściewicz

  • 21.07.2021, 08:06
  • wd
Kobieta Sukcesu: Agnieszka Chróściewicz Agnieszka Chróściewicz
Agnieszka Chróściewicz, od 2015 r. właścicielka Studia Naturoterapii w Zamościu, to kolejna kobieta sukcesu, która bierze udział w naszym plebiscycie Perły Biznesu.

Agnieszka Chróściewicz jest z wykształcenia naturopatą, chiropraktykiem i bioenergoterapeutą. Pracuje w Studiu Naturoterapii w Zamościu, a także prowadzi konsultacje w gabinetach Centrum Naturoterapii w Stalowej Woli, Chełmie i Krośnie oraz wykłady w Ośrodku Szkolenia Psychotroników „Euro-Natura” w Krośnie i filii w Zamościu, gdzie przygotowuje uczestników do pracy w zawodzie naturopaty.

– Moja przygoda z naturoterapią zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to szukałam pomocy medycznej dla mojego brata, w związku z poważnymi dysfunkcjami kręgosłupa i wtedy spotkałam na swej drodze wybitnego specjalistę w tej dziedzinie, a potem także mojego nauczyciela-mistrza Romana Masłyka, chiropraktyka-kręgarza, naturopatę i bioenergoterapeutę. W jego Ośrodku Szkolenia ukończyłam edukację w dziedzinach medycyny naturalnej – mówi pani Agnieszka. Nie ukrywa, że praca jest spełnieniem jej marzeń. – Powrót do zdrowia pacjentów, ich uśmiech i wdzięczność są moim największym sukcesem – kwituje.

W Studiu Naturoterapii stosowane są terapie naturalne wspomagające osoby cierpiące na schorzenia kręgosłupa i narządów ruchu i wszelkie inne dolegliwości (zaburzenia hormonalne, krążenia, przemiany materii itd.). Wykonywane są tam zabiegi medycyny naturalnej takie jak: chiropraktyka – manualna korekta kręgosłupa i stawów; masaż terapeutyczny, masaż biostymulacyjny, akupresura stóp, świecowanie uszu, elektroakupunktura, detoksykacja organizmu, biomasaż, terapia bańką chińską, krystaloterapia, relaksacja oddechowa, ziołolecznictwo, bioenergoterapia. Wspomagają one organizm w procesie regeneracji i samoleczenia, nie wywołując toksycznych skutków ubocznych. Pacjenci mogą też wybrać się na organizowany we współpracy z Centrum Naturoterapii w Krośnie terapeutyczno-regeneracyjny pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej.

W przyszłości pani Agnieszka planuje poszerzyć ofertę gabinetu o hirudoterapię – leczenie z wykorzystaniem pijawek i japoński masaż liftingujący Kobido.

Studio Naturoterapii posiada Certyfikat Firma Godna Zaufania przez 3 lata z rzędu oraz Certyfikat Orły Medycyny 2019 i 2020.

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanka
Zamościanka 21.07.2021, 08:13
Nie promujcie bioenergoterapii bo to energia nie mająca podstaw naukowych i potem problem będzie jak to "odczynić"...
Zamościanin
Zamościanin 02.08.2021, 19:12
Pani do kościółka niech pójdzie i tam ksiądz niech Pani odczyni nad głowa, bo niewiele w niej zostało

Pozostałe