Szczepimy się - rodzinny piknik w Jarczowie

  • 16.07.2021, 13:30
  • ak
Szczepimy się - rodzinny piknik w Jarczowie Fot. Katarzyna Link/Lubelski Urząd Wojewódzki
Gmina Jarczów chce zachęcić mieszkańców do szczepień przeciwko COVID-19. Pomocny ma być planowany na niedzielę, 18 lipca piknik rodzinny pod hasłem "Szczepimy się", który o godz. 15 rozpocznie się w parku.

Organizatorzy zapowiadają, że pierwsze 10 osób, które podczas imprezy zdecydują się zaszczepić, otrzyma upominki, a wszyscy, którzy już to zrobili i udokumentują ten fakt będą mieli możliwość wzięcia udziału w loterii z nagrodami rzeczowymi.

Czytaj także: Bez szczepień do zbiorowej odporności nam daleko

To jednak nie koniec atrakcji. Podczas pikniku zaplanowano występy lokalnych zespołów, degustacje potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, blok zabaw dla dzieci i pokazy.

Czytaj także: Burmistrz Biłgoraja apeluje do mieszkańców o szczepienia

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antypis
Antypis 18.07.2021, 16:58
Ludxi calkiem pi***o szczepic sie za nagrode .
Ludzie na wschodzie pazerni i za loda ekipy
Zaczczepia sie
Ludź ze Wschodu
Ludź ze Wschodu 19.07.2021, 09:35
dobrze światowcu.
Wiem, że ciebie zaszczepił Biedroń. Lubisz to.
Edward
Edward 18.07.2021, 10:02
...a ci co nie przeżyją szczepienia, darmowy pogrzeb z udziałem orkiestry dętej na koszt gminy...jak się bawić, to się bawić:))
pixel
pixel 19.07.2021, 12:48
Panie Edwardzie,
A jaka by Pana próba zaszczepionych Pana satysfakcjonowała, aby się Pan przekonał że zaszczepić się trzeba. Czy należy Pan do tych którzy mówią, nie bo nie.

Pozostałe