Gm. Krasnobród: OSP Wólka Husińska ma nowy zarząd

  • 19.07.2021, 06:03
  • ak
Gm. Krasnobród: OSP Wólka Husińska ma nowy zarząd Fot. UMiG Krasnobród
Od tygodnia jednostka OSP w Wólce Husińskiej (gm. Krasnobród) ma nowy zarząd. Jego członków wybrano podczas walnego zebrania sprawozdawczego.

Zanim doszło do głosowania nad wyborem nowych władz przedstawiono sprawozdanie Zarządu OSP za rok 2020. Komisja rewizyjna nie miała zastrzeżeń więc uchwałę o przyjęciu tego raportu podjęto jednogłośnie.

Podczas wyborów druhowie zdecydowali, że w skład nowego zarządu wejdą: Krzysztof Osuch (prezes), Andrzej Czapla (wiceprezes-naczelnik), Mateusz Bucior (skarbnik), Robert Michoński (gospodarz). Członkami komisji rewizyjnej zostali zaś: Andrzej Grela (przewodniczący) oraz Adrian Surmacz i Kacper Górnik.

Obecny podczas zebrania Jacek Sobczyński, komendant miejski PSP w Zamościu podziękował druhom oraz burmistrzowi Krasnobrodu Kazimierzowi Misztalowi za owocną współpracę w roku 2020.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe