Gm. Zamość: Cztery spektakle letniego teatru dla dzieci

  • 18.07.2021, 09:00
  • Materiał nadesłany
Gm. Zamość: Cztery spektakle letniego teatru dla dzieci
Małopolski Teatr „Blaszany Bębenek” przyjedzie latem do Gminy Zamość z czterema odsłonami spektaklu, pt. „Ważniak w tarapatach” na motywach bajek o Smerfach. Każde widowisko odbędzie się na terenie szkół w Białowoli, Płoskiem, Mokrem i Wólce Wieprzeckiej w ramach wakacyjnej oferty Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość.

Pierwsze dwa przedstawienia plenerowe, połączone z innymi atrakcjami, odbędą się kolejno we wtorek, 20 lipca przy szkole w Białowoli oraz dzień później, w środę, 21 lipca przy szkole w Płoskiem.

Start o 15:30, „meta” ok. 18:00. GOK w Wysokiem zaprasza dzieci z dorosłymi opiekunami. Wstęp wolny dla każdego.

Następne dwa przedstawienia odbędą się miesiąc później, 24 i 24 sierpnia przy szkołach w Mokrem i Wólce Wieprzeckiej. Start również o godz. 15.30.

Cały cykl 4 spotkań plenerowych nosi nazwę „Letni Teatrzyk i Spółka…”, jest skierowany głównie do dzieci, które wakacje spędzą w tym czasie w domu. Głównym elementem cyklu spotkań plenerowych będzie 40-minutowy spektakl Teatru Objazdowego „Blaszany Bębenek” z Trzebini. Organizatorzy zakładają, że dziecięca widownia pojawi się w obecności dorosłych opiekunów, dlatego w programie wydarzenia, oprócz spektaklu dla dzieci, zaplanowane są też dodatkowe atrakcje, m.in. stoiska poradnictwa zdrowotnego i kosmetycznego, ulotkowa promocja szczepień na Covid-19, drobne gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, animacje dla dzieci, a także spotkanie z druhami OSP oraz policjantami z zamojskiej komendy.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe