Zamość: Rozgrywki w piachu. Turnieje plażowej siatkówki (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 14.07.2021, 09:15
  • ak
Zamość: Rozgrywki w piachu. Turnieje plażowej siatkówki (WYNIKI, ZDJĘCIA)
Na piaszczystych boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu rozegrano w ostatni weekend Turnieje Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn.

W zawodach pań wzięły udział cztery dwuosobowe zespoły. Grały systemem każdy z każdym. Wygrała ekipa w składzie: Diana Szlingiert, Simona Rogala. Na drugim miejscu uplasowały się Iwona Paszkowska i Agata Adamowicz, na trzecim Aleksandra Gryn i Weronika Stankiewicz, a tuż za podium stanęła para Katarzyna Hałas, Katarzyna Rożynek.

Do Turnieju Finałowego LZS Lato 2021, który odbędzie się w końcówce sierpnia awansowały Simona Rogala oraz Diana Szlingiert. 

Dzień później, również na ul. Królowej Jadwigi odbył się turniej mężczyzn. Triumfowali Mateusz Daniluk i Łukasz Michnowicz. Drugie miejsce zajęli Adrian Szopa i Sebastian Hanulak, a na trzecim znaleźli się Grzegorz Kozyra i Robert Rożynek. Zwycięzcy zagrają w finale LZS.

ak

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe