Mikroprzedsiębiorstwo: BUD-BRAM

  • 16.07.2021, 08:00
  • red.
Mikroprzedsiębiorstwo: BUD-BRAM
Firma BUD-BRAM funkcjonuje na rynku branży budowlanej już 21 lat. Ma mnóstwo stałych i jeszcze więcej nowych klientów, głównie z polecenia. Zawdzięcza to bez wątpienia profesjonalnej usłudze i znakomitej jakości produktom oferowanym w sprzedaży.

W łaścicielem firmy BUD-BRAM jest Damian Sokołowski. Zatrudnia trzy osoby. BUD-BRAM zaczynała od sprzedaży bram garażowych. Przez lata znacząco poszerzyła ofertę dla klientów. Jej obecny asortyment to kompletna stolarka: bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia i automatyka bramowa, okna PVC i aluminiowe, drzwi stalowe i aluminiowe.

Pracownicy BUD-BRAM służą swoim klientom profesjonalnym doradztwem w zakresie najnowszych i optymalnych rozwiązań. Ponadto firma zajmuje się montażem zakupionych u niej produktów zgodnie z rygorystycznymi normami producentów, udziela klientom wskazówek w zakresie użytkowania bramy, ogrodzenia, automatyki itd. oraz ich konserwacji. Prowadzi też serwis, wykonuje bezpłatne pomiary przed zakupami. Siedziba firmy mieści się w Zamościu, ale przedsiębiorstwo obsługuje też Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Chełm, Krasnystaw, Szczebrzeszyn, Janów Lubelski, Biłgoraj i pozostały obszar województwa lubelskiego. W tym zarówno klientów indywidualnych, jak deweloperów. BUD-BRAM jest dystrybutorem m.in. takich marek jak Wiśniowski, Wikęd, Somfy, BFT.

Damian Sokołowski planuje w przyszłości poszerzenie oferty sprzedażowej firmy BUD-BRAM, zwiększanie zasięgu sprzedaży, a także otwarcie nowoczesnego centrum stolarki na terenie Zamościa.

BUD-BRAM zostało po raz pierwszy zgłoszone do plebiscytu „Kroniki Tygodnia” Perły Biznesu. O prestiżową statuetkę powalczy w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe