Piłka nożna: Triumf oldbojów Łady

  • 14.07.2021, 08:12
  • MaSzt
Piłka nożna: Triumf oldbojów Łady Fot. Andrzej Swacha
Łada Biłgoraj wygrała dziewiątą edycję turnieju oldbojów, upamiętniającego długoletniego działacza Echa Zawada Jana Wojtaszka.

Zawody, które zwieńczyły cykl imprez z okazji jubileuszu 10-lecia Gryfa Gmina Zamość, rozegrane zostały w sobotę, 10 lipca na stadionie w Zawadzie. Uczestniczyli w nich piłkarze w wieku 35 lat i starsi. Startowało sześć zespołów, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały po 18 minut. Łada zdobyła 13 punktów, uzyskując kolejno wyniki: 2:1 z Iskrą Krzemień, 1:1 z Deltą Nielisz, 4:2 z Echem Zawada, 2:1 z Włókniarzem Frampol i 4:0 z Orłem Tereszpol. Drugie miejsce zajęła Iskra (12 punktów), trzecie Delta (10), czwarte Włókniarz (6), piąte Echo (3), a szóste Orzeł (bez punktów).

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe