Drogówka w DPS. Edukowali pensjonariuszy

  • 13.07.2021, 11:09
  • ak
Drogówka w DPS. Edukowali pensjonariuszy Fot. KPP Biłgoraj
Policjanci wydziału ruchu drogowego biłgorajskiej komendy odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce. Przypominali o zasadach bezpieczeństwa tak ważnych zwłaszcza teraz, gdy panuje wzmożony, wakacyjny ruch na drogach.

Mundurowi podczas pogadanki z pensjonariuszami przypomnieli, jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które mogą uratować nam życie. Omawiali też zasady bezpiecznego zachowania podczas spacerów, w kolumnach czy w trakcie jazdy rowerem.  

– Rozmawiali o niebezpieczeństwach jakie mogą nas spotkać podczas wakacji w miejscu zamieszkania, wypoczynku zarówno nad wodą  jak i na drodze oraz sposobach ich uniknięcia. Policjanci poruszyli również temat bezpiecznego korzystania z internetu i tolerancji – dodaje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Na koniec spotkania policjanci rozdali wszystkim odblaski.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe