Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał

  • 13.07.2021, 06:27
  • Maria Dec-Kiełb
Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał 3 lipca z czekiem w plenerze wiceminister i wójt.
Rzecz o zamieszaniu jakie spowodował pewien czek przekazany przez wiceministra sprawiedliwości.

Gmina Tomaszów Lubelski pochwaliła się milionowym wsparciem na rozbudowę drogi powiatowej na odcinku  Tarnawatka Tartak - Podhorce. Tomaszowskie starostwo twierdzi, że to nieprawdziwa informacja, bo to nie gmina Tomaszów jest beneficjentem tych środków.

Na swoim facebookowym profilu gmina Tomaszów Lub. Zamieściła informację, że 3 lipca odbyło się spotkanie robocze wiceministra sprawiedliwości dr Marcina Romanowskiego z Marzeną Czubaj - Gancarz - Wójtem Gminy Tomaszów Lubelski. W trakcie spotkania minister Romanowski zapewnił o wsparciu działań podejmowanych przez wójta gminy Tomaszów Lub. na rzecz rozwoju gminy i jej mieszkańców, przekazując wsparcie pochodzące z Lasów Państwowych - 1 mln zł z przeznaczeniem na inwestycję drogową pn. "Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Nr 3504L oraz drogi powiatowej Nr 3526L od miejscowości Tarnawatka - Tartak do miejscowości Podhorce. Środki na budowę tej drogi pochodzą z Funduszu Leśnego i zostały przyznane przez Ministra Michała Wosia. Inwestycja drogowa zostanie wykonana jeszcze w tym roku.

Zamieszczono też zdjęcia ministra Marcina Romanowskiego i pani wójt z symbolicznym czekiem. Jak wkrótce się okazało, jest jednak pewien problem.

O co chodzi? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe