ZOO na hektarach. Otwarcie w piątek

  • 13.07.2021, 08:09
  • ak
ZOO na hektarach. Otwarcie w piątek Tak według projektu firmy RYSY Architekci miało się prezentować ZOO po rozbudowie. Jak jest naprawdę? Przekonamy się w piątek.
Już od piątku, 16 lipca odwiedzający zamojski Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera będą mieli do przemierzenia dodatkowe 2 hektary powierzchni, a do zobaczenia wiele nowych atrakcji. Tego dnia oficjalnie zostanie otwarta część ZOO z V etapu jego rozbudowy.

Symboliczne przecięcie wstęgi z udziałem zaproszonych gości zaplanowano na godz. 13, a zaraz po części oficjalnej także inni zwiedzający będą mogli zajrzeć w nowe zakamarki ogrodu. Co na nich czeka?

– Na ponad dwóch hektarach  terenu  powstały obiekty, które pod względem wystroju, flory i fauny odpowiadają  poszczególnym kontynentom: Afryce, obu Amerykom i Azji – zapowiada Monika Skiba z Ogrodu Zoologicznego w Zamościu.

(...)

Zamojski Ogród Zoologiczny mieści się przy ul. Szczebrzeskiej 12, a czynny jest w godz. 9-18. W dniu otwarcia nowej części bilety nie będą jednak sprzedawane między godz. 12 a 15. Warto o tym pamiętać, wybierając się na zwiedzanie.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe