Gm. Łabunie: Czyj to piesek?

  • 12.07.2021, 08:11
  • ak
Gm. Łabunie: Czyj to piesek? Fot. UG Łabunie
Błąkał się po ul. Kościelnej w Łabuniach. Do kogo należy ten piesek?

Właściciela czworonoga poszukuje urząd gminy. Piesek biegał samopas po ul. Kościelnej. Został złapany, ma teraz zapewnione schronienie. Ale może komuś uciekł i właściciel go szuka?

Zwierzak jest młody, ma ok. 4 miesięcy. Jest bardzo łagodny, przyjazny i towarzyski, świetnie "dogaduje się" z innymi psami. 

Gdyby ktoś wiedział, do kogo maluch należy, proszony jest o kontakt z Urzędem Gminy w Łabuniach tel. 84 611 60 25 lub Przychodnią Weterynaryjną w Łabuniach 601 383 889. Jeżeli właściciel się nie znajdzie psiak będzie mógł zostać adoptowany.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edward
Edward 12.07.2021, 08:46
Zaczęły się wakacje i trzeba pozbyć się balastu, jest tak co roku, psy są zostawiane w lesie, wyrzucane lub zabijane, może Ci "wielcy" miłośnicy zwierząt z różnych stowarzyszeń i fundacji pomyśleliby o oknie życia dla zwierząt domowych, Zamość byłby pierwszy.

Pozostałe